#zyjpelniazycia

Cześć dziewczynki!

             Dawno mnie tutaj nie było, gdyż taka prawda mam dużo na głowie i aktualnie wydaje książkę, o której was poinformuje za jakiś czas! Ale o tym potem!
             Wzięłam niedawno udział w pewnym przedsięwzięciu, a mianowicie zostałam Ambasadorką firmy o.b. z czym wiążą się kilka ciekawych profitów, a mianowicie testowaniu produktów, czym chce się z wami podzielić.
              Osobiście, jestem osobą używającą  tylko tamponów i tylko tamponów tej firmy. Ogólnie uważam, że ta firma jest najsolidniejsza, tampony są łatwe do rozpakowania, łatwo się ich pozbyć, i są naprawdę wygodne i nie trzeba się zastanawiać gdzie je upchać, gdy idę na imprezę. Uwielbiam je używać tak samo w dzień jak i w nocy, gdyż, jestem osobą niezmiernie aktywną: pracuje ze zwierzętami, jeżdżę konno, tańczę i uprawiam sporty dla własnej przyjemności. Dzięki tamponom te dni nie są mi zabierane i czuje się bardzo komfortowo. Osobiście jestem osobą, która nie czuje żadnego dyskomfortu przy wkładaniu i wyciąganiu. Ale może to dlatego, że moja anatomia mi na to pozwala gdyż jestem dość wysoką osobą i dopasowuje tampony do dnia krwawienia, co jest bardzo ważne gdyż w pierwszy dzien i na noc średnio bd się sprawdzały tampony mini ;)
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie do mnie napewno na nie odpowiem!

Pozdrawia cieplutko!

Bujeczka!! <3
#zyjpelniazycia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz