SPAM


Tutaj możecie do woli reklamować wasze blogi xD27 komentarzy:

 1. Opowiadanie z Danielem Reynoldsem, wokalistą Imagine Dragons w roli głównej! :DD
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. be-my-mystery.blogspot.com
  Zapraszam na nowy rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nowy rozdział :D
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.
  Syrena.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Dowiesz się na: http://niech-milosc-zwyciezy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam Cię na nowy rozdział :*
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. [SPAM] Gubisz się w gronie blogowych opowiadań? Szukasz czegoś wartego przeczytania? A może sam/a szukasz nowych czytelników? Jeśli tak, to „Sowi Przylądek” jest stworzony dla Ciebie. Rozbudowane kategorie opowiadań zapewnią Ci dobre miejsce w katalogu opowiadań.
  Pozdrawiam, Insane [sowi-przyladek.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń

 7. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Blond włosy, niebieskie oczy... W pierwszym dystrykcie prawie wszystkie dziewczyny wyglądają tak samo. Więc czym od nich różni się Daphne Royals?
  Już mówię: Otóż Daphne została trybutką na 71 Głodowych Igrzyskach.
  Nikt z widzów nie podejrzewał, że nieco ciamajdowata okularnica może zawojować arenę.
  Ty też nie podejrzewasz?
  http://71-hunger-games.blogspot.com/ zajrzyj, a wszystko ci opowie sama główna bohaterka, której historia nie jest wcale tak przewidywalna jak się wydaje.
  Zapraszam serdecznie!
  Becky :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie zapraszam na ksiezniczka-snow.blogspot.com
  Victoria nigdy nie przypuszczała, że zacznie bać się swoich snów.
  Wystarczyła jedna noc, by wszystko się zmieniło.
  Romantyczny sen zmienia swoją fabułę - rozpoczyna się wojna, zbierająca krwawe żniwa wśród mieszkańców Erei. Ale każdy, nawet najgorszy koszmar dobiega końca i czas przeżyć kolejny zwyczajny dzień.
  Ale gdy wszystko znów się zaczyna, nic już nigdy nie będzie takie samo.
  Za dnia Victoria musi poradzić sobie z przyziemnymi problemami - dwulicowym ojczymem, utrzymaniem popularności i zdradzającym ją chłopakiem. W nocy walczy o życie.
  Wojna rozwija się na dobre i nie zapowiada się na szybki koniec. Wojownicy Ciemności zagarniają coraz większe terytorium, mordując, gwałcąc i porywając mieszkanców wielu wiosek.
  Victoria znajduje się na pograniczu dobra i zła, gdy na jej drodze pojawia się przystojny Sheeran. Zabójczo zdolny i tajemniczy, od razu zwraca jej uwagę.
  Jak zakończy się ta przygoda?
  Czy Victorii uda się przywrócić sny do normy?
  A może nie będzie chciała, by się skończyły?

  OdpowiedzUsuń
 10. Z góry przepraszam za spam. Ale jeśli lubisz poznawać nowe historie i kochasz igrzyska śmierci, chciałabym zaprosić cię do zupełnie nowego Panem. Do swojego małego świata. Małego, jednak tak wiele dla mnie znaczącego.

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie mamy nic do stracenia?
  To opowieść, która ma wiele ukrytych sekretów, celów. Wszystko co się wydaje proste, nie jest takie w rzeczywistości. Lauren nigdy nie odpuszcza. Jednak każdy człowiek ma ukryty cel. Czy istnieje sprawiedliwość? Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Warto walczyć do samego końca. Przekonaj się o co chodzi w tej historii.
  Zgubione szczęście.
  Odnajdź je.
  http://gubimy-i-szukamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam i zapraszam na nowy rozdział :D
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. ZAPRASZAM :)

  W niegdyś poukładanym i jednolitym świecie doszło do rozłamu. Potężne siły podzieliły ludzkość oraz planetę, tworząc odrębne, niezwykłe cywilizacje. Każda z nich została obdarzona niezwykłymi darami. Brak odpowiedniego stosunku do nowych umiejętności, doprowadził ludzi do zagłady. Zapanował chaos, w którym dominowała chęć walki oraz wrogość. Przyglądający się temu władcy, byli jedynym osobami mogącymi nad tym zapanować. Pokierowali swym ludem, nauczali o nowych siłach, stworzyli ludzkości dom. Oddzielone i zapominane przez władców krainy, nie wiedziały o swoim istnieniu. Do czasu...
  Co lub kto, sprawił, iż w świecie znów zagościła anarchia? Dlaczego pewne emocje, przejęły kontrolę nad ludzkim ciałem? Czy uda się przywrócić porządek bezładnej rzeczywistości? Jaką rolę w tym wszystkim, spełni grupa nastolatków? Czy zwykli bohaterzy poznają swoją niezwykłość?

  http://oko-w-oko-z-przeznaczeniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na nowy rozdział :)
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam Cię na nowy rozdział :)
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj!
  Przepraszam za Spam, sama wiem jak potrafi być on irytujący, ale „Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.” Jeśli docenisz moje wypociny, zaobserwujesz, skomentujesz - odwdzięczę się tym samym. :D

  Czy chcesz poznać anioły XXI wieku?
  Któregoś dnia Luce budzi się. Wszystko jest normalne, takie jak zawsze... dopóki dziewczyna nie uświadamia sobie, że stoi na chmurze, tysiące metrów nad ziemią. Próbuje sobie przypomnieć kim jest i co tutaj robi, ale bez skutku. Straciła pamięć. Nikt nie potrafi jej powiedzieć dlaczego tak się stało, nawet dwa potężne anioły, które spotkała na swojej drodze.
  Luce wie, że musi odzyskać to, co jej skradziono, nie patrząc na zagrożenia i wrogów czających się za rogiem. Mając przy boku skrzydlatych przyjaciół, brnie dalej, po klucz do jej umysłu i nieuchronnie zbliża się do przeznaczenia. Każdy skrywa tajemnice, wie więcej od Luce, ma interesy na boku...
  Co takiego stało się, że Luce nic nie pamięta? Kto ukradł jej wspomnienia i dlaczego? Jak może je odzyskać? Czy uda jej się dotrwać do końca?
  Czy prawda jej nie zabije?

  Zapraszam! → http://the-soul-of-thunder.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na nowy rozdział :)
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam :D O mojej niekonwencjonalnej fotografii :3
  http://lustro-doznan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj! Serdecznie chciałabym Cię zaprosić na nową szablonarnię Bajkowe Szablony Wejdź, być może znajdziesz coś dla siebie :)

  Pozdrawiam
  Ress

  OdpowiedzUsuń
 20. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
  projekt-noe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Całe życie Thomasa ulega zmianie w jednym feralnym dniu – w Dniu Przydziałów. Życie chłopaka nie będzie proste. Będzie musiał walczyć o przetrwanie z niebezpiecznymi ludźmi, ale też dodatkowo pokazywać im jaki jest słaby i bezbronny.
  A wszystko po to, aby przeżyć…
  Lecz jeśli Thomas się pomyli. Popełni błąd i pokaże swą prawdziwą twarz…
  Spotka go los gorszy od śmierci...

  Wejdź do Siedziby Zesłanych i dowiedz się co zrobi Thomas stając przed wyborem, którego dokonanie graniczy z niemożliwym, a każda następna opcja jest gorsza od poprzedniej…

  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam ;)
  http://lzy-switu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Od tego, jak czysta jest twoja dusza, zależy czy przeżyjesz.

  W tym świecie to dobrzy ludzie są poszukiwani i...
  ...zabijani.
  Co jeśli osoba, którą znasz jest Łowcą Dusz? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Sophie Greenway i wiele innych ludzi nawet nie zdawało sobie z tego sprawy, że są obserwowani… Że są celami wszystkich Nadnaturalnych.
  Wszystko miało być dokładnie zaplanowane, zrobione perfekcyjnie, szybko i bez żadnych dowodów. Nie było czasu na zastanawianie się, czy to na pewno dobra decyzja. Ale wszystkie nieśmiertelne istoty pragną tego, czego ludzki mózg nie potrafi pojąć. Chcą żyć. Tylko po co wiecznie żywemu stworzeniu ludzkie życie? Dlaczego chcą starzeć się i umierać?
  Czy Sophie może komukolwiek zaufać? Kim tak naprawdę jest Logan? Jak dziewczyna pokona przeciwności losu?
  Czy w oceanie pytań znajdą się krople z odpowiedziami…?
  Jesteś ciekawy tego, co dzieje się na Wschodnim Zachodzie?
  „- Możesz bać się tylko żywych, Sophie – wyszeptał, a jego maska, jak i cała sylwetka, zniknęła w mroku”.
  Zapraszam na http://paradiseultra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Przeszłość to wielkie słowo. Ukrywa się w nim tyle wspomnień, tyle uczuć, tyle wydarzeń, które wolelibyśmy zapomnieć, by nigdy więcej nas nie raniły.
  Lena Ambroziewicz to osiemnastolatka, która z całych sił próbuje uciec od przeszłości. Jej pragnienia mogą stać się jawą, gdy nastolatka wyrusza do Londynu. Los nie będzie jej przyjacielem, lecz nowo poznane osoby mogą się nimi stać.
  Czy dziewczyna odkryje przed nimi całą prawdę? A może będzie kontynuowała swój bieg samotnie? I czy w końcu uda jej się uciec od przeszłości?

  blog: http://escapefrom-thepast.blogspot.com/
  zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=z-teEPxFIko

  Serdecznie zapraszam,
  Ginger Curls

  OdpowiedzUsuń
 27. http://boski-konflikt.blogspot.com/
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń